Gizlilik İlkesi

Bu gizlilik ilkeleri A SINIF ENERJİ MÜHENDİSLİK HİZ.İKL.SİS.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ. tarafından, www.termostatmerkezi.com, Sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.termostatmerkezi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.


www.termostatmerkezi.com üyelerinin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:


Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler,  www.termostatmerkezi.com sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.


Bilgi Birleştirilmesi

Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veri tabanımızdan silebilir.
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.termostatmerkezi.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.


Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü


İşbu www.termostatmerkezi.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından A SINIF ENERJİ MÜHENDİSLİK HİZ.İKL.SİS.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ. ‘nin Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin A SINIF ENERJİ MÜHENDİSLİK HİZ.İKL.SİS.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.’ne ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


 

 

 

 

 

Bu site, Nora Medya e-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır. © 2013 Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz