Kargo ve Teslimat

HAFTA İÇİ SAAT 12:00 YE KADAR ULAŞAN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGOYA VERİLMEKTEDİR. CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 11:00 DEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER PAZARTESİ GÜNÜ AKŞAMI KARGOYA TESLİM EDİLİR. ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN LÜTFEN SİPARİŞ ETTİĞİNİZ ÜRÜN İLE FATURANIZDAKİ ÜRÜN BİLGİLERİN AYNI OLDUĞUNU KONTROL EDİNİZ. ÜRÜNLERİMİZ ADINIZA KESİLMİŞ FATURA İLE GÖNDERİLİR. FATURASIZ GELEN ÜRÜNÜ LÜTFEN TESLİM ALMAYINIZ VE BÖYLE BİR DURUMDA MUTLAKA BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. ÜRÜNÜ KARGO İLE TESLİM ALIRKEN LÜTFEN ALDIĞINIZ ÜRÜNÜ KONTROL EDİNİZ. TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLERİ TESLİM ALMAYINIZ . KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTTURUP BU TUTANAK İLE BİRLİKTE GERİ GÖNDERİNİZ. ÜRÜN İLE ADINIZA DÜZENLENMİŞ OLAN FATURALARINIZIN GARANTİ BELGESİ YERİNE GEÇTİĞİNDEN GARANTİ SÜRESİNCE LÜTFEN FATURANIZI SAKLAYINIZ .ÜRÜNÜ TESLİM ALDIKTAN SONRA İŞLEMİN TAMAMLANMASI ADINA LÜTFEN ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ SİTEDEN TESLİM ALDIĞINIZA DAİR ONAYLAMA İŞLEMİNİ YAPMAYI UNUTMAYINIZ. "GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR. " ONAY İŞLEMİNDEN SONRA LÜTFEN ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDAKİ HER TÜRLÜ DÜŞÜNCENİZİ İLGİLİ SİTEDEKİ YORUM VE PUANLAMA BÖLÜMLERİNDE BELİRTİNİZ. 

 

 

 

  • HASARLI VEYA ARIZALI ÜRÜN SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA LÜTFEN ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ SİTEDEKİ İADE İŞLEM SÜREÇLERİNİ İZLEYİNİZ. BÖYLECE SİTE TARAFINDAN BİZE BİLDİRİM YAPILACAK VE TALEBİNİZ EN KISA ZAMANDA KARŞILANACAKTIR. İŞLEM SÜRECİ TAMAMLANDIKTAN SONRA ÜRÜNÜ KARGOYA TESLİM EDERKEN LÜTFEN TÜM PARÇALARIN VE ÜRÜN KUTUSUNUN EKSİKSİZ OLMASINA DİKKAT EDİNİZ. ÜRÜNLE BİRLİKTE LÜTFEN FATURAYI DA MUTLAKA GERİ GÖNDERİNİZ. FATURASIZ YAPILAN İADELER MUHASEBESEL AÇIDAN SORUN YARATACAĞINDAN İADE İŞLEMİ KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR . 

 

 

 

 

 

  • İADE ÜRÜNÜ KARGOYA TESLİM EDERKEN LÜTFEN SİZE ÜRÜNÜ GÖNDEREN KARGO FİRMASIYLA AYNI (SÜRATKARGO) FİRMASIYLA İRTİBATA GEÇİNİZ. ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI SÜRAT KARGO`DUR .

 

 

 

 Ürün iade adresimiz:

 Denizli Mah. Kocadere Cad. No:30  Urla-İZMİR olup, bu adrese sevkedilmeyen Kargolar iade alınmayacaktır.

 

Bu site, Nora Medya e-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır. © 2013 Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz